Mecz między Mallorca i Real Betis na obiekcie Iberostar Estadi dnia 2021-08-14 17:30: końcowy wynik 1-1

Pierwsza połowa meczu między Mallorca a Real Betis zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2021-08-14 17:30 na stadionie Iberostar Estadi odbył się mecz futbolowy ligi Primera Division kolejki 1 pomiędzy Mallorca a Real Betis.

Gole strzelali: B. Olivan 25' 1-0 D. Rodriguez Juanmi 59' 1-1 N. Fekir

Żółte kartki Mallorca: A. Febas 79'

Żółte kartki Real Betis: E. Gonzalez 45' P. Akouokou 74' Juanmi 79'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Real Betis:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Mateu. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Mallorca zmierzy się już z Athletic Club, następne spotkania z drużynami Villarreal i Real Madrid. Kolejno natomiast Real Betis z Granada CF. Następne mecze zagra z drużynami Celtic i Espanyol.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą starcia w lidze Primera Division. Składające się z utalentowanych zawodników futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi A. Febas E. Gonzalez częstokroć zaserwowały fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Interesujące zmagania między piłkarzami z ligi są zażarte, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, iż są to zmagania nie warte uwagi. Dlatego też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Primera Division i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Mallorca i Real Betis i ich udział w Primera Division gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Iberostar Estadi.