Mecz Athletic Club - Mallorca zakończony wynikiem 2-0

 

Pierwsza część spotkania między Athletic Club oraz Mallorca zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2021-09-11 19:00 na obiekcie sportowym San Mamés Barria rozegrał się mecz ligi Primera Division kolejki 4 pomiędzy Athletic Club a Mallorca.

Gole strzelali: D. Vivian 68' 1-0 I. Muniain I. Williams 74' 2-0 I. Muniain

Żółte kartki Athletic Club: D. Garcia 60'

Żółte kartki Mallorca: I. Baba 65' A. Sedlar 87'

Czerwone kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Mallorca:

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Athletic Club stawi czoła Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano i Valencia a Mallorca podejmie Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Osasuna.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice futbolu śledzą ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi Primera Division. Interesujące piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak D. Garcia I. Baba wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom futbolu mnóstwo wspaniałych przeżyć. Nieustannie zdarzają się wspaniałe bramki czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się nader zagorzałe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to widowiska drętwe. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich orazśledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Primera Division i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Athletic Club oraz Mallorca w lidze Primera Division gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, San Mamés Barria.