Mallorca kontra Villarreal, wynik meczu 0-0

Mallorca kontra Villarreal, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Mallorca a Villarreal wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2021-09-19 12:00 na stadionie Iberostar Estadi rozegrał się mecz ligi Primera Division kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Mallorca i Villarreal.

Gole strzelali:

Żółte kartki Mallorca: J. Sastre 41' A. Ndiaye 53'

Żółte kartki Villarreal: B. Dia 54' Y. Pino 59' R. Albiol 84'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Villarreal:

Główny sędzia spotkania to Carlos del Cerro. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Mallorca stawi czoła Real Madrid, następne spotkania z drużynami Osasuna i Levante a Villarreal z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Manchester United.

Kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi Primera Division. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy jak J. Sastre B. Dia nieraz zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami okazują się nader zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, iż potyczki przynudzają. Obserwujemy efektowne asysty czy gole, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby oglądać spotkania piłkarskiej ligi Primera Division, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Mallorca i Villarreal i ich udział w lidze Primera Division zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Iberostar Estadi.