Mecz pomiędzy Mallorca i Osasuna zakończony wynikiem 2-3 dnia 2021-09-26 12:00 na stadionie Iberostar Estadi

Mallorca - Osasuna, wynik końcowy 2-3. W dniu 2021-09-26 12:00 na stadionie Iberostar Estadi odbył się mecz ligi La Liga kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Mallorca i Osasuna.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Mallorca i Osasuna wynik to 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Gole strzelali: Cote 9' 0-1 Moncayola Dani Rodríguez 11' 1-1 Salva Sevilla Fer Niño 45' 2-1 A. Ndiaye Iñigo Pérez 58' 2-2 Javi Martínez 88' 2-3 Manu Sánchez

Żółte kartki Mallorca: Fernando Niño 20' Iñigo Ruiz De Galarreta 90'

Żółte kartki Osasuna: Aridane Hernandez 15' Oier 75' Unai García 90'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Mallorca stawi czoła Levante, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Valencia natomiast Osasuna podejmie Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Granada CF.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą niezwykle interesujące potyczki ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Fernando Niño Aridane Hernandez wielokrotnie zapewniają wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są niezwykle zażarte, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że potyczki nie są interesujące. Trafiamy na wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga. Mallorca i Osasuna jak ich udział w La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Iberostar Estadi.