Spotkanie Mallorca vs Levante zakończone wynikiem 1-0

Mallorca vs Levante, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Mallorca oraz Levante wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2021-10-02 14:15 na obiekcie sportowym Iberostar Estadi odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Mallorca a Levante.

Gole strzelali: I. Baba 74' 1-0 P. Maffeo J. L. Morales 85' 1-1 J. L. Morales

Żółte kartki Mallorca: I. Baba 41' J. Costa 65' J. Mboula 84' A. Ndiaye 90'

Żółte kartki Levante: R. Marti 40' G. Melero 45' Rober Pier 86' Pepelu 88'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Levante:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Mallorca zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Valencia i Sevilla. Kolejno natomiast Levante podejmie Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Atletico Madrid.

Dzisiaj liczni kibice śledzą fascynujące potyczki w lidze La Liga. Złożone z zdolnych obrońców oraz napastników futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak I. Baba R. Marti niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym sympatykom wiele pozytywnych przeżyć. Zdarzają się widowiskowe asysty oraz bramki, nieczyste faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające smaczku całemu widowisku. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są nader zażarte, nie często okazuje się definitywnie, iż są to zmagania nużące. Warto więc śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Mallorca oraz Levante z ligi La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Iberostar Estadi.