Na stadionie Estadio de Mestalla miał miejsce mecz pomiędzy Valencia i Mallorca: 2-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Valencia i Mallorca zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2021-10-23 12:00 na stadionie Estadio de Mestalla odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 10 pomiędzy Valencia a Mallorca.

Gole strzelali: Ángel 32' 0-1 Lee Kang-In M. Diakhaby 38' 0-2 Gonçalo Guedes 90' 1-2 Gabriel Paulista José Gayà 90' 2-2 Marcos André

Żółte kartki Valencia: Jaume Doménech -5' Mouctar Diakhaby 14' Maximiliano Gómez 34' Daniel Wass 52' Manu Vallejo 90'

Żółte kartki Mallorca: Abdón Prats -5' Kang-in Lee 31' Kang-in Lee 55' Brian Oliván 77' Rodrigo Battaglia 89' Rodrigo Battaglia 90'

Czerwone kartki Valencia:

Czerwone kartki Mallorca: Kang-in Lee 55' Rodrigo Battaglia 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Valencia stanie naprzeciw Real Betis, następne spotkania z drużynami Villarreal i Atletico Madrid. Kolejno natomiast Mallorca podejmie Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz i Elche.

Oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Jaume Doménech Abdón Prats systematycznie serwują wyborowym kibicom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Regularnie zdarzają się przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się zażarte, nie często bywa, że potyczki nudzą. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych,śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Valencia i Mallorca z ligi La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Estadio de Mestalla.