Spotkanie Levante - Mallorca, wynik 2-0

Levante - Mallorca, wynik 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Levante oraz Mallorca wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-01-08 13:00 na obiekcie sportowym Estadio Ciudad de Valencia rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 20 pomiędzy Levante a Mallorca.

Gole strzelali: Soldado 47' 1-0 E. Bardhi Morales 90' 2-0 Roger Martí

Żółte kartki Levante: Roberto Soldado -5' Pepelu 67' Jorge Miramón 68'

Żółte kartki Mallorca: Pablo Maffeo 2'

Czerwone kartki Levante: José Campaña -5'

Czerwone kartki Mallorca:

Główny arbiter spotkania to Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Levante stawi czoła Cadiz, następne spotkania z drużynami Getafe i Real Betis. Kolejno natomiast Mallorca podejmie Espanyol. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad i Villarreal.

Kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi Roberto Soldado Pablo Maffeo nieustannie sprawiają wspaniałym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to mecze mało interesujące. Często zdarzają się efektowne asysty czy bramki, brutalne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi La Liga i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Levante oraz Mallorca jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Estadio Ciudad de Valencia.