Spotkanie Villarreal vs Mallorca, wynik 3-0

Villarreal vs Mallorca, wynik 3-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Villarreal oraz Mallorca wynik to 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-01-22 15:15 na stadionie Estadio de la Cerámica odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 22. Zmierzyły się Villarreal i Mallorca.

Gole strzelali: F. Russo 12' 1-0 Manu Trigueros 34' 2-0 Pedraza Dani Parejo 87' 3-0

Żółte kartki Villarreal: Mario Gaspar 36'

Żółte kartki Mallorca: Franco Russo 80' Franco Russo 86'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Mallorca: Franco Russo 86'

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Villarreal zmierzy się już z Real Betis, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Granada CF. Kolejno natomiast Mallorca z Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz i Athletic Club.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej z dużym zapałem śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi La Liga. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Mario Gaspar Franco Russo raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami są zażarte, niezwykle rzadko bywa, że potyczki męczą. Natrafiamy na brutalne sytuacje na faul, książkowe bramki czy asysty, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi La Liga. Villarreal oraz Mallorca oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Estadio de la Cerámica.