Mallorca - Cadiz, wynik spotkania 2-1

Mallorca - Cadiz, wynik 2-1. Dnia 2022-02-05 15:15 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 23. Zmierzyły się Mallorca i Cadiz.

Po pierwszej połowie meczu między Mallorca a Cadiz wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: Rubén Alcaraz 8' 0-1 Alejo Salva Sevilla 20' 1-1 V. Muriqi 66' 2-1

Żółte kartki Mallorca: Iñigo Ruiz De Galarreta 69' Amath Ndiaye 77'

Żółte kartki Cadiz: Isaac Carcelén 59' Jeremías Ledesma 64' Lucas Pérez 65' Víctor Chust 83'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Cadiz:

Główny arbiter meczu to Carlos Del Cerro Grande, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Mallorca zmierzy się już z Athletic Club, następne spotkania z drużynami Real Betis i Valencia a Cadiz podejmie Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Getafe i Granada CF.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani futbolu z zapałem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze La Liga. Liczące się zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. Iñigo Ruiz De Galarreta Isaac Carcelén wielokrotnie zagwarantowały własnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem, widowiskowe bramki czy asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki między piłkarzami ligowymi są zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to mecze drętwe. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi La Liga i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Mallorca i Cadiz i ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Visit Mallorca Estadi.