Dnia 2022-02-26 13:00 miało miejsce spotkanie Mallorca kontra Valencia zakończone wynikiem 0-1

Dnia 2022-02-26 13:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się mecz ligi La Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Mallorca oraz Valencia.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Mallorca i Valencia wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: Gabriel Paulista 4' 0-1

Żółte kartki Mallorca: Takefusa Kubo 16' Martin Valjent 71' Jaume Costa 84' Antonio Raillo 90'

Żółte kartki Valencia: Bryan Gil 19' Omar Alderete 23' Mouctar Diakhaby 26' Giorgi Mamardashvili 42' Ilaix Moriba 88' Ilaix Moriba 90'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Valencia: Ilaix Moriba 90'

Główny sędzia spotkania - Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Mallorca zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Celta Vigo oraz Real Madrid a Valencia z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Granada CF oraz Getafe.

Fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Takefusa Kubo Bryan Gil nierzadko zaserwowały fantastycznym miłośnikom wiele wrażeń. Obserwujemy książkowe gole oraz asysty, brutalne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Niesamowite potyczki między piłkarzami z ligi bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że widowiska przynudzają. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Mallorca i Valencia w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.