Mecz Celta Vigo vs Mallorca, wynik końcowy 4-3

W dniu 2022-03-06 17:30 na stadionie Abanca-Balaídos rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 27 pomiędzy Celta Vigo a Mallorca.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Celta Vigo a Mallorca wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 4-3.

 

Gole strzelali: Thiago Galhardo 13' 1-0 G. González 17' 1-1 Jaume Costa Denis Suárez 25' 2-1 Iago Aspas J. Aidoo 49' 2-2 Iago Aspas 61' 3-2 F. Cervi Salva Sevilla 87' 3-3 Iago Aspas 90' 4-3

Żółte kartki Celta Vigo: Fran Beltrán 6' Renato Tapia 71' Hugo Mallo 78' Brais Méndez 82' Hugo Mallo 86'

Żółte kartki Mallorca: Vedat Muriqi 66' Antonio Raillo 80' Rodrigo Battaglia 90' Ángel Rodríguez 90'

Czerwone kartki Celta Vigo: Hugo Mallo 86'

Czerwone kartki Mallorca: Manolo Reina 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Celta Vigo stawi czoła Villarreal, następne spotkania z drużynami Real Betis i Real Madrid. Kolejno natomiast Mallorca z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Getafe.

Oddani kibice z zaangażowaniem śledzą niezwykle ciekawe potyczki ligi La Liga. Liczące się zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi Fran Beltrán Vedat Muriqi wielokrotnie zapewniły wspaniałym fanom wiele wrażeń. Zdarzają się idealne bramki i asysty, ostre faule kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami bywają zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, że są to zmagania nużące. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi La Liga. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Celta Vigo oraz Mallorca z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Abanca-Balaídos.