Spotkanie Espanyol - Mallorca dnia 2022-03-20 13:00 na stadionie RCDE Stadium: wynik 1-0

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Espanyol a Mallorca wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-03-20 13:00 na stadionie RCDE Stadium odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 29 pomiędzy Espanyol a Mallorca.

Gole strzelali: Raúl de Tomás 42' 1-0 Darder

Żółte kartki Espanyol: Keidi Bare 23' Manuel Morlanes 81' Aleix Vidal 81'

Żółte kartki Mallorca: Jaume Costa 10' Vedat Muriqi 37' Antonio Raillo 62'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Mallorca:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Espanyol stawi czoła Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Celta Vigo i Atletico Madrid. Kolejno natomiast Mallorca z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Elche.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze La Liga. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Keidi Bare Jaume Costa nieustannie sprawiają własnym kibicom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki między zawodnikami okazują się niezwykle zażarte, nie często bywa, iż potyczki męczą. Nieustannie zdarzają się zapadające w pamięć bramki i asysty, nieczyste faule, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi La Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Espanyol oraz Mallorca z ligi La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, RCDE Stadium.