Na stadionie Visit Mallorca Estadi miało miejsce spotkanie Mallorca - Atletico Madrid zakończone wynikiem 1-0

Mallorca - Atletico Madrid zakończony wynikiem 1-0. W dniu 2022-04-09 14:15 na stadionie Visit Mallorca Estadi rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 31 pomiędzy Mallorca a Atletico Madrid.

Pierwsza połowa meczu między Mallorca i Atletico Madrid zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: V. Muriqi 68' 1-0

Żółte kartki Mallorca: Dani Rodriguez 44'

Żółte kartki Atletico Madrid: Šime Vrsaljko 63' Reinildo Isnard Mandava 66' Stefan Savić 80' Geoffrey Kondogbia 84'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Główny arbiter spotkania - Juan Martinez Munuera, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Mallorca stawi czoła Elche, następne spotkania z drużynami Alaves i Barcelona natomiast Atletico Madrid z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Granada CF.

Oddani fani futbolu śledzą potyczki ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Dani Rodriguez Šime Vrsaljko systematycznie gwarantują wyśmienitym fanom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się bezlitosne faule, wyjątkowe asysty czy gole zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe potyczki między piłkarzami z ligi bywają nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi La Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Mallorca i Atletico Madrid z ligi La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.