Spotkanie Mallorca vs Alaves zakończone wynikiem 2-1

Mallorca vs Alaves zakończony wynikiem 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Mallorca i Alaves zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-04-19 17:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 33 pomiędzy Mallorca a Alaves.

Gole strzelali: Abdón Prats 11' 1-0 Pablo Maffeo V. Muriqi 45' 2-0 Dani Rodríguez Raíllo 73' 2-1

Żółte kartki Mallorca: Iddrisu Baba 24' Vedat Muriqi 83'

Żółte kartki Alaves: Manu García 35' Gonzalo Escalante 45' Edgar Méndez 57' Mamadou Loum 73' John Guidetti 90' Martín Aguirregabiria 90'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Alaves:

Sędzią głównym tego spotkania był Cesar Soto Grado, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Mallorca stawi czoła Barcelona, następne spotkania z drużynami Granada CF oraz Sevilla natomiast Alaves z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo oraz Espanyol.

Bardzo często kibice śledzą starcia, które mają miejsce w lidze La Liga. Fascynujące zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Iddrisu Baba Manu García wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami ligowymi bywają zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że spotkania przynudzają. Wielokrotnie trafiamy na wyśmienite bramki i asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego z fanów, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić mecze futbolowe popularnej ligi La Liga oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Mallorca i Alaves z ligi La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Visit Mallorca Estadi.