Mecz pomiędzy Sevilla i Mallorca dnia 2022-05-11 18:30: wynik 0-0

Dnia 2022-05-11 18:30 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 36. Zmierzyły się Sevilla i Mallorca.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Sevilla oraz Mallorca wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Sevilla: Marcos Acuña 41' Joan Jordán 49' Erik Lamela 60' Nemanja Gudelj 75'

Żółte kartki Mallorca: Brian Oliván 52' Antonio Raíllo 71' Antonio Sánchez 72' Salva Sevilla 72' Takefusa Kubo 78' Pablo Maffeo 89'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Mallorca:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Hernandez, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Sevilla zmierzy się już z Athletic Club, następne spotkania z drużynami Osasuna i a Mallorca z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Kibice z dużym zapałem śledzą starcia w lidze La Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Marcos Acuña Brian Oliván stale zapewniają wyśmienitym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają zagorzałe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to mecze mało interesujące. Ustawicznie zdarzają się widowiskowe asysty i bramki, nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki dodające smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Sevilla oraz Mallorca oraz ich udział w La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.