Spotkanie między Osasuna i Mallorca na obiekcie Estadio El Sadar - wynik 0-2

Osasuna - Mallorca, wynik końcowy 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Osasuna a Mallorca wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-05-22 18:00 na stadionie Estadio El Sadar rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Osasuna i Mallorca.

Gole strzelali: Ángel 47' 0-1 V. Muriqi C. Grenier 83' 0-2

Żółte kartki Osasuna: Darko Brašanac 62' David García 85'

Żółte kartki Mallorca: Manolo Reina 89' Pablo Maffeo 90'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Mallorca:

Główny arbiter spotkania - Cesar Soto Grado, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Osasuna stawi czoła , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Mallorca zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów futbolu śledzi ciekawe starcia w lidze La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Darko Brašanac Manolo Reina często sprawiają własnym miłośnikom wiele niesamowitych emocji. Zdarzają się idealne asysty i gole, nieprzepisowe faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami są zaciekłe, rzadko zdarza się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Osasuna oraz Mallorca jak ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Estadio El Sadar.