Spotkanie Rayo Vallecano vs Mallorca, wynik końcowy 0-2

 

Po pierwszej połowie meczu między Rayo Vallecano oraz Mallorca wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2022-08-27 17:30 na stadionie Estadio de Vallecas rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 3 pomiędzy Rayo Vallecano a Mallorca.

Gole strzelali: V. Muriqi 13' 0-1 Dani Rodríguez Lee Kang-In 64' 0-2

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Valentín 66'

Żółte kartki Mallorca: Clément Grenier 62' Antonio Sánchez 73' Copete 79'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Mallorca:

Główny sędzia meczu to Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Rayo Vallecano stawi czoła Osasuna, następne spotkania z drużynami Valencia i Athletic Club natomiast Mallorca podejmie Girona. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Almeria.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Óscar Valentín Clément Grenier nieprzerwanie zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wiele niezapomnianych emocji. Natrafiamy na efektowne bramki i asysty, nieczyste faule, które dodają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe walki między drużynami okazują się zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to widowiska nużące. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi La Liga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Rayo Vallecano oraz Mallorca w lidze La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Estadio de Vallecas.