Mallorca - Girona, wynik meczu: 1-1

Dnia 2022-09-03 12:00 na stadionie Visit Mallorca Estadi odbył się mecz ligi La Liga kolejki 4. Zmierzyły się Mallorca oraz Girona.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Mallorca a Girona zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: Raíllo 87' 1-0 Lee Kang-In Samuel Sáiz 90' 1-1

Żółte kartki Mallorca: Rodrigo Battaglia 14' Vedat Muriqi 29' Antonio Sánchez 58' Copete 90'

Żółte kartki Girona: Valentin Castellanos 23' Oriol Romeu 49'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Girona:

Główny arbiter spotkania to Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Mallorca zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Almeria oraz Barcelona. Kolejno natomiast Girona z Valladolid. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis oraz Real Sociedad.

Wierni fani śledzą poczynania ligi La Liga. Utalentowane drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Rodrigo Battaglia Valentin Castellanos wielokrotnie sprawiają własnym wiernym fanom mnóstwo wrażeń. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy gole, ostre sytuacje na faul zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi są niezwykle zagorzałe, rzadko zdarza się, że są to widowiska mało interesujące. Warto więc przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Mallorca oraz Girona i ich udział w La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.