Mecz Mallorca - Sevilla zakończony wynikiem 0-1

Dnia 2022-10-15 16:30 na stadionie Visit Mallorca Estadi rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 9 pomiędzy Mallorca a Sevilla.

Pierwsza połowa meczu między Mallorca i Sevilla zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: N. Gudelj 53' 0-1 Isco

Żółte kartki Mallorca: Iñigo Ruiz de Galarreta 36' Dani Rodríguez 90'

Żółte kartki Sevilla: Gonzalo Montiel 28' Marcão 35' Erik Lamela 45'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Sevilla:

Główny arbiter spotkania - Javier Iglesias Villanueva, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Mallorca stawi czoła Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Valencia i Espanyol. Kolejno natomiast Sevilla podejmie Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i FC Copenhagen.

Kibice śledzą ekscytujące starcia w lidze La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak Iñigo Ruiz de Galarreta Gonzalo Montiel nieustannie zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wiele emocji. Niesamowite walki między drużynami bywają zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż mecze nas męczą. Bardzo często obserwujemy brutalne sytuacje z faulem, widowiskowe asysty i bramki zapewniające pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, żeby przeglądać widowiska sportowe ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Mallorca i Sevilla oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.