Na obiekcie Estadio Ciudad de Valencia dnia 2022-11-06 17:30 odbyło się spotkanie Villarreal - Mallorca: końcowy wynik 0-2

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Villarreal i Mallorca zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2022-11-06 17:30 na stadionie Estadio Ciudad de Valencia rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 13 pomiędzy Villarreal a Mallorca.

Gole strzelali: V. Muriqi 32' 0-1 G. González A. Ndiaye 75' 0-2 V. Muriqi

Żółte kartki Villarreal: Samuel Chukwueze 49' Alberto Moreno 58' Alejandro Baena 64' Pau Torres 75'

Żółte kartki Mallorca: Iddrisu Baba 41' Giovanni González 47' Kang-in Lee 55' Dani Rodríguez 60' Vedat Muriqi 71' Jaume Costa 83'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Mallorca:

Główny sędzia spotkania to Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Villarreal stanie naprzeciw Espanyol, następne spotkania z drużynami Santa Amalia oraz Valencia a Mallorca podejmie Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Autol oraz Getafe.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice futbolu śledzą starcia, które tyczą się ligi La Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Samuel Chukwueze Iddrisu Baba często zapewniły wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy zawodnikami są bardzo zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że spotkania męczą kibica. Nieustannie natrafiamy na idealne asysty oraz gole, nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga. Udział takich popularnych zespołów jak Villarreal i Mallorca z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio Ciudad de Valencia.