Mallorca vs Atletico Madrid, wynik spotkania: 1-0

Mallorca vs Atletico Madrid 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Mallorca oraz Atletico Madrid wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-11-09 20:30 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki Regular Season - 14. Na przeciw siebie stanęły Mallorca i Atletico Madrid.

Gole strzelali: V. Muriqi 16' 1-0 Jaume Costa

Żółte kartki Mallorca: Iddrisu Baba 26' Kang-in Lee 36' Iñigo Ruiz de Galarreta 71' Martin Valjent 90' Clément Grenier 90'

Żółte kartki Atletico Madrid: Nahuel Molina 15' Rodrigo de Paul 34' Stefan Savić 90'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Główny arbiter spotkania - Mario Melero Lopez, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Mallorca zmierzy się już z Getafe, następne spotkania z drużynami Valladolid i Osasuna a Atletico Madrid z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona i Almeria.

Kibice śledzą starcia ligi La Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Iddrisu Baba Nahuel Molina systematycznie serwują wspaniałym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Interesujące zmagania między zawodnikami z ligi bywają nader zażarte, nie często zdarza się, że są to spotkania mało interesujące. Natrafiamy na idealnie wyliczone bramki oraz asysty, bezwzględne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Mallorca oraz Atletico Madrid z ligi La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Visit Mallorca Estadi.