Mallorca - Valladolid, wynik spotkania: 1-0

Mallorca - Valladolid, wynik 1-0. W dniu 2023-01-07 17:30 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się mecz ligi La Liga kolejki 16 pomiędzy Mallorca a Valladolid.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Mallorca i Valladolid zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: Abdón Prats 90' 1-0 Pablo Maffeo

Żółte kartki Mallorca: Martin Valjent 31' José Copete 61'

Żółte kartki Valladolid: Iván Fresneda 61' Kike Pérez 69' Kenedy 90'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Valladolid:

Główny sędzia spotkania - Valentin Pizarro Gomez, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Mallorca stawi czoła Osasuna, następne spotkania z drużynami Celta Vigo i Cadiz. Kolejno natomiast Valladolid podejmie Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Valencia.

Fani śledzą bardzo fascynujące potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Składające się z utalentowanych zawodników piłkarskie drużyny i piłkarze jak Martin Valjent Iván Fresneda częstokroć zapewniły wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż są to widowiska nużące. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga. Mallorca i Valladolid i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.