Spotkanie Mallorca kontra Celta Vigo, wynik końcowy 1-0

Mallorca kontra Celta Vigo, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Mallorca i Celta Vigo wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-01-20 20:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki Regular Season - 18. Zmierzyły się ze sobą Mallorca oraz Celta Vigo.

Gole strzelali: Dani Rodríguez 59' 1-0 Pablo Maffeo

Żółte kartki Mallorca: Iddrisu Baba 32' Predrag Rajković 76'

Żółte kartki Celta Vigo: Joseph Aidoo 86' Óscar Rodríguez 89' Fran Beltrán 90'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Celta Vigo:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Luis Pulido Santana, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Mallorca zmierzy się już z Cadiz, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz Sevilla a Celta Vigo z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis oraz Atletico Madrid.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi starcia w lidze La Liga. Liczące się futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak Iddrisu Baba Joseph Aidoo nieustannie gwarantują fantastycznym kibicom wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko zdarza się, iż potyczki przynudzają. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, idealne asysty i sytuacje podbramkowe dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi La Liga oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Mallorca i Celta Vigo w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Visit Mallorca Estadi.