Dnia 2023-02-11 17:30 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán miał miejsce mecz pomiędzy Sevilla oraz Mallorca zakończony wynikiem 2-0

Sevilla - Mallorca, wynik 2-0. W dniu 2023-02-11 17:30 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się mecz ligi La Liga kolejki 21 pomiędzy Sevilla a Mallorca.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Sevilla a Mallorca zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: Y. En-Nesyri 28' 1-0 P. Gueye Bryan Gil 40' 2-0

Żółte kartki Sevilla: Bryan Gil 71' Gonzalo Montiel 83' Joan Jordán 85' Nemanja Gudelj 90'

Żółte kartki Mallorca: Kang-in Lee 36' Iddrisu Baba 59'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Mallorca:

Główny sędzia spotkania to Javier Iglesias Villanueva, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Sevilla stawi czoła PSV Eindhoven, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano oraz PSV Eindhoven. Kolejno natomiast Mallorca podejmie Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol oraz Elche.

Oddani kibice futbolu śledzą fascynujące potyczki w lidze La Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak Bryan Gil Kang-in Lee nieprzerwanie zapewniają pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się bardzo zaciekłe, nie często zdarza się, że spotkania nie są interesujące. Nieprzerwanie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, zapadające w pamięć bramki czy asysty dodające niesamowite wrażenia z meczu. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Sevilla i Mallorca jak ich udział w La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.