Mecz Celta Vigo vs Mallorca zakończony wynikiem 0-1

Celta Vigo vs Mallorca, wynik 0-1. W dniu 2023-04-17 19:00 na obiekcie sportowym Abanca-Balaídos rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Celta Vigo oraz Mallorca.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Celta Vigo i Mallorca wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: A. Ndiaye 21' 0-1 Raíllo

Żółte kartki Celta Vigo: Hugo Mallo 45' Hugo Mallo 90'

Żółte kartki Mallorca: Manu Morlanes 61'

Czerwone kartki Celta Vigo: Hugo Mallo 90'

Czerwone kartki Mallorca:

Główny arbiter meczu to Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Celta Vigo stanie naprzeciw Elche, następne spotkania z drużynami Villarreal oraz Getafe. Kolejno natomiast Mallorca z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club oraz Girona.

Kibice śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Hugo Mallo Manu Morlanes często zapewniają wspaniałym entuzjastom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Nieustannie trafiamy na spektakularne asysty i gole, brutalne sytuacje z faulem zapewniające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są zaciekłe, nie często bywa, że są to zmagania nie warte uwagi. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Celta Vigo i Mallorca w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Abanca-Balaídos.