Spotkanie między Girona oraz Mallorca dnia 2023-05-04 17:30 - 2-1

Girona kontra Mallorca, wynik końcowy 2-1. Dnia 2023-05-04 17:30 na obiekcie sportowym Estadi Municipal de Montilivi odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 33 pomiędzy Girona a Mallorca.

Pierwsza połowa meczu między Girona a Mallorca zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: B. Espinosa 45' 1-0 V. Muriqi 80' 1-1 V. Castellanos 84' 2-1 Iván Martín

Żółte kartki Girona: Bernardo Espinosa 14' Javier Hernández 76' Valentin Castellanos 78' Yan Couto 90'

Żółte kartki Mallorca:

Czerwone kartki Girona:

Czerwone kartki Mallorca:

Główny arbiter spotkania to Juan Martínez. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Girona zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Villarreal oraz Celta Vigo. Kolejno natomiast Mallorca zmierzy się z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Almeria oraz Valencia.

Bardzo często fani śledzą ciekawe poczynania w lidze La Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Bernardo Espinosa raz za razem serwują wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Walki między zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, rzadko bywa ostatecznie, że mecze nudzą fana. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, efektowne asysty i bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich, oglądać widowiska sportowe znanej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Girona oraz Mallorca i ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Estadi Municipal de Montilivi.