Mallorca - Athletic Club, wynik spotkania - 1-1

Mallorca - Athletic Club, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Mallorca i Athletic Club wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-05-01 17:00 na stadionie Visit Mallorca Estadi rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 32 pomiędzy Mallorca a Athletic Club.

Gole strzelali: Lee Kang-In 58' 1-0 V. Muriqi I. Williams 90' 1-1

Żółte kartki Mallorca: Antonio Raíllo 15' Vedat Muriqi 17' Pablo Maffeo 29' Iñigo Ruiz de Galarreta 90'

Żółte kartki Athletic Club: Yuri Berchiche 40' Nico Williams 63'

Czerwone kartki Mallorca: Antonio Raíllo -5'

Czerwone kartki Athletic Club:

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Mallorca zmierzy się już z Cadiz, następne spotkania z drużynami Almeria oraz Valencia. Kolejno natomiast Athletic Club z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo oraz Osasuna.

Dzisiaj wierni fani futbolu śledzą poczynania, które startują w lidze La Liga. Liczące się futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Antonio Raíllo Yuri Berchiche nieprzerwanie serwują fantastycznym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy graczami z ligi są nader zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to mecze mało interesujące. Zdarzają się ostre faule, spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zachęcamy, żeby śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Mallorca i Athletic Club z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.