Mallorca - Cadiz, wynik meczu: 1-0

Dnia 2023-05-12 19:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 34 pomiędzy Mallorca a Cadiz.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Mallorca i Cadiz zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: Pablo Maffeo 16' 1-0

Żółte kartki Mallorca: Manu Morlanes 32' Kang-in Lee 50' Jaume Costa 55' Iñigo Ruiz de Galarreta 58' Pablo Maffeo 90'

Żółte kartki Cadiz: José Mari -5' Chris Ramos 7' Iván Alejo 64' Gonzalo Escalante 75'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Mallorca stanie naprzeciw Almeria, następne spotkania z drużynami Valencia oraz Barcelona. Kolejno natomiast Cadiz zmierzy się z Valladolid. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal oraz Celta Vigo.

Wielu kibiców śledzi potyczki w lidze La Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak Manu Morlanes José Mari wielokrotnie zaserwowały wyborowym kibicom emocje sięgające zenitu. Interesujące walki pomiędzy graczami bywają bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, że mecze nie są warte uwagi. Obserwujemy brutalne faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, wyjątkowe asysty czy gole, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze piłkarskie ligi La Liga. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Mallorca i Cadiz z ligi La Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.