Mecz Almeria kontra Mallorca na obiekcie Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos - wynik końcowy 3-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Almeria a Mallorca wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2023-05-20 16:30 na obiekcie sportowym Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 35. Zmierzyły się Almeria i Mallorca.

Gole strzelali: Lázaro 12' 1-0 Lázaro 42' 2-0 Lázaro 58' 3-0 L. Suárez

Żółte kartki Almeria: Rodrigo Ely 7'

Żółte kartki Mallorca: Kang-in Lee 67' Dennis Hadžikadunić 83'

Czerwone kartki Almeria:

Czerwone kartki Mallorca:

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Almeria zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Valladolid i Espanyol a Mallorca podejmie Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona i Rayo Vallecano.

Wierni fani śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Rodrigo Ely Kang-in Lee nieprzerwanie zapewniają własnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, niezwykłe asysty czy bramki, które zapewniają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są nader zaciekłe, nie często bywa, że są to spotkania mało interesujące. Dlatego też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi La Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Almeria oraz Mallorca w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos.