Mecz Mallorca vs Las Palmas dnia 2024-05-11 12:00 - końcowy wynik 1-0

Intensywna rywalizacja na Estadi Mallorca Son Moix rozstrzygnęła się minimalnym zwycięstwem gospodarzy. W ramach 35. kolejki La Liga, Mallorca zmierzyła się z Las Palmas, kończąc pojedynek wynikiem 1-0 już do przerwy. Sobota była świadkiem zaciętego pojedynku, gdzie jedna bramka zadecydowała o losach całego spotkania. Ta ważna wygrana pozwala Mallorce umocnić swoją pozycję w tabeli, podczas gdy Las Palmas musi analizować swoje błędy przed nadchodzącymi meczami.

Mecz pomiędzy drużynami: Mallorca kontra Las Palmas

La Liga - Kolejka 35

Data i godzina: 11 maja 2024, godzina 12:00

Miejsce rozgrywki: Estadi Mallorca Son Moix

Sędzia Główny: Juan Martinez Munuera, Hiszpania

Relacja z meczu:

Wspaniała atmosfera panowała na Estadi Mallorca Son Moix, gdy drużyna gospodarzy podejmowała wyzwaniem Las Palmas. Kibice oczekiwali emocjonującego widowiska, a piłkarze byli gotowi zaprezentować się w najlepszym świetle. Sędzia Juan Martinez Munuera rozpoczął mecz, a piłkarze wylegli na boisko z determinacją w oczach.

Minuta 14' - Pierwsza żółta kartka w meczu trafia do Giovanniego Gonzáleza z Mallorca. Mecz nabiera intensywności, a zawodnicy starają się kontrolować przebieg gry.

29' - GOL! Mallorca obejmuje prowadzenie za sprawą G. Gonzáleza, który skutecznie wykorzystuje sytuację. Asystę przy bramce zalicza Jaume Costa, rozpalając tym samym kibiców na trybunach!

Do przerwy wynik nie ulega zmianie - Mallorca prowadzi 1-0, a Las Palmas szuka sposobu na odwrócenie losów meczu.

Druga połowa rozpoczyna się z równie dużym zaangażowaniem z obu stron. Zawodnicy walczą o każdą piłkę, a tempo spotkania nie maleje.

58' - Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany zostaje Julian Araujo z Las Palmas. Emocje sięgają zenitu, a zawodnicy starają się utrzymać zdyscyplinowaną grę.

70' - Samuel Costa z Mallorca dostaje żółtą kartkę za faul. Napięcie na boisku wzrasta, a obie drużyny walczą zaciekle o kolejne akcje.

90' - Ostatnie minuty meczu przynoszą kolejną żółtą kartkę dla gości - tym razem ukarany zostaje Sandro Ramírez z Las Palmas. Czy któraś ze stron zdoła jeszcze zmienić wynik spotkania?

Spotkanie kończy się wynikiem 1-0 na korzyść Mallorcy, która cieszy się z trzech punktów zdobytych na własnym boisku. Kibice wyrażają swoje zadowolenie, a zawodnicy Las Palmas muszą pogodzić się z porażką.

Po meczu obie drużyny mają już plany na kolejne spotkania - Mallorca zmierzy się z Osasuną, Almerią i Getafe, natomiast Las Palmas podejmie Real Betis, Cadiz i Alaves. Czekają nas kolejne emocje na hiszpańskich boiskach!