Back to Top

Mallorca - Granada CF, wynik końcowy 1-0

Na obiekcie Estadi Mallorca Son Moix dnia 2024-03-16 13:00 miał miejsce mecz pomiędzy Mallorca oraz Granada CF zakończony wynikiem 1-0

W najnowszym starciu hiszpańskiej La Liga drużyna Mallorki podejmowała u siebie Granadę CF. Mecz, który odbył się 16 marca o godzinie 13:00 na Estadi Mallorca Son Moix, dostarczył wielu emocji. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, ostateczne zwycięstwo przypadło gospodarzom, którzy zdołali pokonać rywali 1-0. Spotkanie to bez wątpienia zapadnie w pamięć kibicom obu ekip!

Mecz Barcelona - Mallorca zakończony wynikiem 1-0

Na stadionie Estadi Olímpic Lluís Companys dnia 2024-03-08 20:00 odbył się mecz pomiędzy Barcelona i Mallorca zakończony wynikiem 1-0

W ostatnim spotkaniu La Ligi drużyna Barcelona podejmowała Mallorcę na Estadi Olímpic Lluís Companys. Mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem Barcelony 1-0 po emocjonującej rywalizacji. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, obie drużyny starały się kontrolować przebieg gry, jednak to gospodarze zdołali zdobyć bramkę, zapewniając sobie cenne trzy punkty. Mecz odbył się 3 dni temu o godzinie 20:00, 8 marca 2024 roku.

Mallorca - Girona zakończony wynikiem 1-0

Mecz Mallorca kontra Girona zakończony wynikiem 1-0 dnia 2024-03-03 17:30

Wczorajszy wieczór był pełen emocji dla kibiców piłki nożnej, którzy śledzili starcie pomiędzy drużynami Mallorca i Girona. Mecz ten odbył się w ramach La Liga, w 27 kolejce sezonu, na Estadi Mallorca Son Moix. Ostatecznie to gospodarze zdołali zdobyć zwycięstwo minimalną różnicą 1-0, utrzymując prowadzenie już od pierwszej połowy.

Mecz pomiędzy Alaves vs Mallorca 1-1

Mecz Alaves kontra Mallorca, wynik końcowy 1-1

W miniony czwartek, 24 lutego 2024 roku, na Estadio de Mendizorroza odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Alaves i Mallorca. Pomimo zaciętej rywalizacji obu zespołów, ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Mecz ten miał miejsce w ramach 26. kolejki hiszpańskiej La Liga, przy czym wynik na przerwę był bezbramkowy.

Mecz Mallorca - Real Sociedad 1-2

Spotkanie Mallorca kontra Real Sociedad, wynik końcowy 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Mallorca a Real Sociedad był prawdziwą dawką emocji dla fanów piłki nożnej. Spotkanie, które odbyło się 18 lutego o godzinie 17:30 na Estadi Mallorca Son Moix, było pełne zwrotów akcji i nieoczekiwanych sytuacji. Ostatecznie Real Sociedad wygrała 2-1, pokonując gospodarzy po zaciętej rywalizacji. Po pierwszej połowie wynik był remisowy 1-1, ale to goście wyszli zwycięsko po końcowym gwizdku sędziego. Mecz ten z pewnością jeszcze długo będzie komentowany przez kibiców obu drużyn.

Mecz pomiędzy Mallorca kontra Rayo Vallecano zakończony wynikiem 2-1

Mallorca kontra Rayo Vallecano, wynik meczu - 2-1

W emocjonującym starciu dwóch drużyn La Liga, Mallorca podejmowało Rayo Vallecano na Estadi Mallorca Son Moix. Spotkanie to odbyło się 11 lutego 2024 roku o godzinie 15:15. Po wyrównanej pierwszej połowie, ostatecznie gospodarze zdołali pokonać rywali 2-1, zapewniając sobie cenne trzy punkty. Mecz ten dostarczył kibicom wiele emocji oraz niezapomnianych momentów.

Mecz pomiędzy Athletic Club - Mallorca, wynik 4-0

Mecz pomiędzy Athletic Club oraz Mallorca zakończony wynikiem 4-0 na stadionie San Mamés Barria dnia 2024-02-02 20:00

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Athletic Club i Mallorca w ramach 23. kolejki La Ligi zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4-0. Spotkanie odbyło się 2 lutego o godzinie 20:00 na San Mamés Barria. Athletic Club kontrolował grę od pierwszej minuty, a wynik na przerwę wynosił 2-0. Mecz był ważnym wydarzeniem dla obu drużyn, a zwycięstwo gospodarzy jest znaczącym osiągnięciem w kontekście rywalizacji w lidze.

Mallorca kontra Real Betis zakończony wynikiem 0-1

Spotkanie Mallorca vs Real Betis zakończone wynikiem 0-1

Wczorajszy wieczór przyniósł emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Mallorca i Real Betis. Spotkanie odbyło się na Estadi Mallorca Son Moix w ramach 22. kolejki La Liga. Ostateczny wynik to 0-1 na korzyść Real Betis, który objął prowadzenie już w pierwszej połowie i utrzymał je do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Villarreal - Mallorca 1-1

Mecz Villarreal kontra Mallorca, wynik końcowy 1-1

W meczu 21. kolejki La Liga doszło do starcia pomiędzy drużynami Villarreal i Mallorca, które zakończyło się remisem 1-1. Spotkanie odbyło się w Estadio de la Cerámica, a wynik na przerwę był korzystny dla gospodarzy, którzy jednak nie zdołali utrzymać prowadzenia do końca meczu.

Mecz pomiędzy Mallorca kontra Celta Vigo, wynik 1-1

Mecz Mallorca kontra Celta Vigo zakończony wynikiem 1-1

W dniu 13 stycznia 2024 roku na Estadi Mallorca Son Moix odbył się mecz pomiędzy drużynami Mallorca i Celta Vigo. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę również wskazywał remisowy rezultat 1-1. Mecz ten odbył się w ramach 20. kolejki hiszpańskiej La Liga.

Ciekawe sprawozdania meczowe

Mallorca kontra Real Sociedad wynik 1-1

Mallorca - Real Sociedad wynik 1-1.

Pierwsza połowa spotkania między Mallorca i Real Sociedad zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Mallorca kontra Rayo Vallecano 3-0

Po pierwszej połowie spotkania między Mallorca a Rayo Vallecano wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.