Spotkanie Mallorca vs Real Madrid zakończone wynikiem 0-1

W sobotnie popołudnie drużyny Mallorki i Realu Madryt spotkały się na Estadi Mallorca Son Moix w ramach 31. kolejki hiszpańskiej La Ligi. Mecz ten okazał się niezwykle zacięty, a ostatecznie po pełnej emocji rywalizacji zwycięstwo odnieśli piłkarze Realu Madrid, pokonując gospodarzy 1-0. Mimo starań obu zespołów, wynik na przerwę nie uległ zmianie, a ostateczna bramka padła dopiero w drugiej połowie spotkania. Czytelnicy serwisu sportowego mogą być pewni, że relacja z tego starcia pełna będzie szczegółów i emocji!

Relacja z meczu piłki nożnej: Mallorca - Real Madrid

W dniu 13 kwietnia 2024 roku na Estadi Mallorca Son Moix odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Mallorca i Real Madrid w ramach 31. kolejki La Liga. Sędzią głównym tego starcia był Jose Maria Sanchez Martinez z Hiszpanii.

Sprawozdanie z meczu:

Zapowiadało się na emocjonujący pojedynek na hiszpańskich boiskach, a piłkarze obu drużyn nie zawiedli kibiców swoją determinacją i zaangażowaniem. Mecz rozpoczął się dynamicznie, z obiema drużynami stwarzającymi sobie okazje strzeleckie, lecz brak skuteczności w pierwszej połowie utrzymywał wynik na 0-0 do przerwy.

Po wznowieniu gry to Real Madrid zdołało otworzyć wynik. W 48. minucie to A. Tchouaméni strzelił bramkę na 0-1, po zagraniu od zawodnika z asystą. Gospodarze próbowali odrobić straty, lecz piłkarze Realu solidnie bronili swojej bramki, nie pozwalając rywalom na skuteczne akcje ofensywne.

Mimo starań Mallorki, wynik do końcowego gwizdka nie uległ zmianie, a Real Madrid odjeżdża z trzema punktami na swoim koncie. Spotkanie nie obyło się bez kartek, przy czym dla Gospodarzy żółte kartki zobaczyli Antonio Raíllo w 16. minucie oraz Vedat Muriqi w 82. minucie. Po stronie Gości jedyną żółtą kartkę otrzymał Andriy Lunin w 85. minucie.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-1 na korzyść Realu Madrid, co pozwoliło im utrzymać się w czołówce La Liga. Następne mecze dla Mallorki to starcia z Sevillą, Cadiz oraz Atletico Madrid, natomiast Real Madrid zmierzy się z Manchesterem City, Barceloną oraz Real Sociedad.