Na obiekcie Estadi Mallorca Son Moix dnia 2024-03-16 13:00 miał miejsce mecz pomiędzy Mallorca oraz Granada CF zakończony wynikiem 1-0

W najnowszym starciu hiszpańskiej La Liga drużyna Mallorki podejmowała u siebie Granadę CF. Mecz, który odbył się 16 marca o godzinie 13:00 na Estadi Mallorca Son Moix, dostarczył wielu emocji. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, ostateczne zwycięstwo przypadło gospodarzom, którzy zdołali pokonać rywali 1-0. Spotkanie to bez wątpienia zapadnie w pamięć kibicom obu ekip!

Relacja z meczu piłki nożnej: Mallorca - Granada CF

Mecz pomiędzy drużynami Mallorca i Granada CF odbył się na Estadi Mallorca Son Moix w ramach 29. kolejki La Ligi. Sędzią głównym spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea z Hiszpanii. Atmosfera na stadionie była gorąca, kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowitą atmosferę.

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry, ale żadna z nich nie potrafiła znaleźć drogi do bramki rywala. Pomimo kilku groźnych sytuacji na obu stronach boiska, wynik do przerwy pozostał bezbramkowy - 0-0.

Druga połowa to prawdziwa uczta dla fanów piłki nożnej. Obie drużyny szukały okazji do strzelenia gola, a emocje sięgały zenitu. W 85. minucie to jednak piłkarz Mallorcy, Raíllo, wpisał się na listę strzelców po zagraniu Dardera, ustalając wynik meczu na 1-0 dla gospodarzy.

Po bramce gospodarzy tempo meczu jeszcze bardziej się zaostrzyło. Obie drużyny walczyły o każdą piłkę, co doprowadziło do wzrostu napięcia na boisku. W końcówce spotkania emocje sięgały zenitu, ale ostatecznie Mallorca utrzymała wynik i sięgnęła po cenne trzy punkty.

Warto wspomnieć o kartkach w tym meczu. Żółte kartki otrzymali Cyle Larin i Matija Nastasić z Mallorcy. Natomiast żółte kartki dla gości nie były zanotowane. Czerwonych kartek nie było w tej potyczce.

Po tym zwycięstwie Mallorca przystępuje do kolejnych wyzwań w postaci meczów z Valencią, Athletic Club oraz Realem Madryt. Z kolei Granada CF zmierzy się z Cadiz, Valencią oraz Alaves. Wspaniała rywalizacja w La Lidze trwa, a kibice nie mogą doczekać się kolejnych emocji na boiskach hiszpańskiej ekstraklasy.