Mecz Mallorca kontra Celta Vigo zakończony wynikiem 1-1

W dniu 13 stycznia 2024 roku na Estadi Mallorca Son Moix odbył się mecz pomiędzy drużynami Mallorca i Celta Vigo. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę również wskazywał remisowy rezultat 1-1. Mecz ten odbył się w ramach 20. kolejki hiszpańskiej La Liga.

W dniu 13 stycznia 2024 roku o godzinie 15:15 rozegrany został mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Mallorca (Gospodarz) a Celtą Vigo (Goście) na Estadi Mallorca Son Moix w ramach 20. kolejki La Liga.

Porywający remis na Estadi Mallorca Son Moix

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice ożywiali zawodników obu drużyn, a emocje sięgały zenitu. Sędzia główny, Victor Garcia Verdura, nadzorował mecz, który okazał się być prawdziwą ucztą piłkarską dla wszystkich fanów na trybunach.

Pierwsza bramka padła już w 10. minucie meczu, kiedy to Iago Aspas z Celtą Vigo zdołał wpakować piłkę do siatki po asyście J. Strand Larsena. Gospodarze jednak szybko odpowiedzieli, gdy Cyle Larin w 43. minucie wyrównał stan meczu, wykorzystując asystę G. Gonzáleza.

Mecz nie obył się bez kartek - żółte kartki otrzymali Cyle Larin, Giovanni González, Abdón Prats oraz José Copete z Mallorki, a Jørgen Strand Larsen z Celtą Vigo. Emocji nie brakowało również w drugiej połowie, jednak żadna z drużyn nie zdołała zdobyć drugiej bramki, co ostatecznie przypieczętowało wynik meczu - remis 1-1.

Obie drużyny wykazały się dużą determinacją, a zawodnicy zaprezentowali wysoką skuteczność i zaangażowanie na boisku. Następne mecze dla Mallorki to konfrontacje z Tenerife, Villarrealem i Realem Betis, natomiast Celta Vigo zmierzy się z Valencią, Realem Sociedad oraz Gironą.