Spotkanie Mallorca kontra Getafe zakończone wynikiem 0-0

W meczu La Liga pomiędzy drużynami Mallorca i Getafe padł bezbramkowy remis. Spotkanie, które odbyło się na Estadi Mallorca Son Moix, nie przyniosło żadnych bramek zarówno w regulaminowym czasie gry, jak i w dogrywce . Sędzią tego starcia był Pablo Gonzales Fuertes z Hiszpanii. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły tego spotkania!

Przebieg meczu

W niedzielnym starciu dwóch drużyn z ligi La Liga, Mallorca podejmowała na swoim stadionie zespół Getafe. Mecz odbył się na Estadi Mallorca Son Moix, a jego rozpoczęcie było zaplanowane na godzinę 16:30. Kibice obu drużyn byli pełni oczekiwań, licząc na emocjonujące widowisko.

Równa walka i brak bramek

Od samego początku spotkania obie drużyny wykazywały się dużym zaangażowaniem i chęcią walki. Zarówno Mallorca, jak i Getafe, starały się kontrolować grę, jednak żadna z nich nie potrafiła skutecznie pokonać bramkarzy rywali. Wynik na przerwę pozostał bez zmian - 0:0.

Druga połowa meczu przyniosła podobny obraz gry. Obie drużyny miały swoje okazje, ale bramkarze byli niezwykle skoncentrowani i nie pozwolili piłce znaleźć drogi do siatki. Pomimo starań zawodników na obu stronach boiska, mecz nie rozstrzygnął się w regulaminowym czasie gry.

Wyrównana dogrywka

Po zakończeniu regulaminowego czasu gry, na stadionie zapanowało napięcie, gdyż obie drużyny miały jeszcze szansę na zwycięstwo w dogrywce. Jednak ani Mallorca, ani Getafe nie zdołały zmienić wyniku na swoją korzyść. Zarówno bramkarze, jak i linie obronne obu zespołów wykazali się skutecznym działaniem, uniemożliwiając rywalom zdobycie bramki.

Decydujące rzuty karne

Po zakończeniu dogrywki, nadszedł czas na rzuty karne, które miały zadecydować o zwycięzcy tego spotkania. Obie drużyny stanęły naprzeciw siebie na jedenastym metrze, gotowe do ostatecznej rywalizacji. Jednak, zgodnie z podanymi danymi, nie mamy informacji o rzutach karnych w tym meczu.

Sędzia i kartki

Sędzią tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes z Hiszpanii. Jego profesjonalizm i umiejętność kontrolowania emocji na boisku pozwoliły na sprawiedliwe rozstrzygnięcie ewentualnych sporów.

W trakcie meczu zarówno drużyna gospodarzy, jak i drużyna przeciwników otrzymały żółte kartki. W barwach Getafe kartką ukarany został Jaime Mata w 75. minucie gry. Nie odnotowano żadnych czerwonych kartek w tym meczu.

Następne mecze

Po zakończeniu tego spotkania, zarówno Mallorca, jak i Getafe mają już zaplanowane kolejne mecze. Mallorca zmierzy się z zespołami Boiro, Real Betis oraz Cadiz. Natomiast Getafe będzie rywalizować z drużynami Tardienta, Cadiz i Granada CF.