Na stadionie Estadi de Son Moix miał miejsce mecz pomiędzy Mallorca i Sevilla - końcowy wynik 1-1

W dniu 2021-10-27 17:00 na obiekcie sportowym Estadi de Son Moix odbył się mecz ligi La Liga kolejki 11 pomiędzy Mallorca a Sevilla.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Mallorca a Sevilla zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: Antonio Sánchez 22' 1-0 E. Lamela 73' 1-1

Żółte kartki Mallorca: Antonio Sánchez 49' Brian Oliván 83' Manolo Reina 90' Franco Russo 90'

Żółte kartki Sevilla: Marcos Acuña 41' Munir El Haddadi 51' Erik Lamela 74' Thomas Delaney 90' Fernando 90' Jesús Navas 90'

Czerwone kartki Mallorca: Jaume Costa 90'

Czerwone kartki Sevilla:

Główny arbiter meczu - Santiago Jaime Latre, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Mallorca stawi czoła Elche, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano i Getafe natomiast Sevilla podejmie Lille. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Alaves.

Oddani kibice śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi La Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Antonio Sánchez Marcos Acuña nieustannie gwarantują kapitalnym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Potyczki pomiędzy graczami z ligi są niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, że są to mecze mało interesujące. Zdarzają się brutalne faule, przechodzące do historii bramki i asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi La Liga i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Mallorca oraz Sevilla z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Estadi de Son Moix.