Mecz pomiędzy Real Madrid oraz Mallorca dnia 2024-01-03 18:15 - 1-0

W dniu 3 stycznia 2024 roku na Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz pomiędzy drużynami Real Madrid i Mallorca. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść Realu Madryt. Wynik na przerwę był remisowy, 0-0. Spotkanie to było częścią 19. kolejki La Liga.

La Liga: Real Madrid vs Mallorca - relacja z meczu

Dzisiejszy wieczór na Estadio Santiago Bernabéu w Madrycie zawitało sporo kibiców, gotowych na emocje, jakie niesie ze sobą starcie pomiędzy gigantem Real Madryt, a drużyną Mallorca. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice obu ekip nie zawiedli, stwarzając niesamowity klimat.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18:15, prowadzone przez sędziego Alejandro Muñiza. Obie drużyny walczyły zaciekle na boisku, starając się znaleźć słaby punkt rywala, lecz do przerwy żadna ze stron nie zdołała znaleźć drogi do bramki.

Po przerwie emocje znacząco wzrosły, aż w 78. minucie A. Rüdiger strzelił gola dla Realu Madryt, ustalając wynik meczu na 1-0. Asystę do tego trafienia zanotował L. Modrić, którym wzbudził entuzjazm wśród kibiców.

Mecz nie obył się bez kontrowersji, a sędzia Alejandro Muñiz rozdał kilka żółtych kartek. Po stronie gospodarzy kartki otrzymali Rodrygo oraz bramkarz Andriy Lunin. Natomiast w drużynie gości żółte kartki zobaczyli Van Der Heyden, Nastasić oraz Maffeo, co pokazuje, że pojedynek był zacięty i pełen napięcia.

Na koniec warto wspomnieć, że żadna z drużyn nie zdołała utrzymać się na boisku do końca meczu, co świadczy o intensywności starcia, jednakże żadna z ekip nie doznała czerwonej kartki.

Real Madryt w kolejnych spotkaniach zmierzy się z Atletico Madryt, Almerią oraz Las Palmas, natomiast Mallorca będzie walczyć z Celta Vigo, Villarrealem oraz Real Betis. Mamy nadzieję, że te spotkania również dostarczą takich samych emocji, jak dzisiejszy mecz.