Mecz Mallorca - Alaves, wynik końcowy 0-0

W dniu 3 grudnia 2023 roku na Estadi Mallorca Son Moix odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Mallorca i Alaves. Mecz zakończył się remisem 0-0, a wynik na przerwę również wynosił 0-0. Spotkanie to odbyło się w ramach 15. kolejki hiszpańskiej La Liga.

Mecz pomiędzy drużynami Mallorca i Alaves zakończony remisem 0-0 w La Liga

Dziś na Estadi Mallorca Son Moix odbył się mecz pomiędzy drużynami Mallorca i Alaves. Mecz zakończył się remisem 0-0. Spotkanie odbyło się w ramach 15. kolejki La Liga.

Atmosfera na stadionie była niesamowita. Kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowitą aurę i dodając energii zawodnikom na boisku.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13:00, a sędzia główny Jorge Figueroa Vazquez był odpowiedzialny za przebieg meczu.

Mecz był zacięty i pełen emocji, obie drużyny starały się zdobyć bramkę i kontrolować przebieg gry. W pierwszej połowie żaden z zespołów nie zdołał pokonać bramkarzy rywali, co ostatecznie przyczyniło się do wyniku 0-0 do przerwy.

W drugiej połowie obie drużyny kontynuowały walkę o zdobycie bramki, jednak żadna z nich nie była skuteczna. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0, a żadna z drużyn nie odniosła zwycięstwa.

W trakcie meczu padły żółte kartki dla zawodników obu drużyn. Antonio Sánchez, Amath Ndiaye, Samuel Costa oraz Manu Morlanes otrzymali żółte kartki w drużynie gospodarzy, natomiast Ander Guevara oraz Andoni Gorosabel zostali ukarani kartkami w drużynie gości.

Mimo zaciekłej walki na boisku, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki, co ostatecznie zaowocowało remisem 0-0. Następne mecze dla Mallorca to starcia z Valle Egüés, Sevillą oraz Almerią, natomiast Alaves zmierzy się z zespołami Terrassa, Las Palmas oraz SV Darmstadt 98.