Mallorca kontra Alaves, wynik spotkania: 0-0

W dniu 3 grudnia 2023 roku na Estadi Mallorca Son Moix odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Mallorca i Alaves. Po emocjonującej rywalizacji obie ekipy podzieliły się punktami, a mecz zakończył się wynikiem 0-0. Spotkanie to odbyło się w ramach 15. kolejki hiszpańskiej La Liga.

```html

Mecz pomiędzy drużynami: Mallorca (Gospodarz) przeciwko Alaves (Goście)

Sędzia Główny: Jorge Figueroa Vazquez

Starcie pomiędzy drużynami Mallorca i Alaves zakończyło się remisem 0-0. Mecz odbył się na Estadi Mallorca Son Moix, a sędzią głównym był Jorge Figueroa Vazquez. W pierwszej połowie nie padły żadne bramki, co sprawiło, że emocje towarzyszące spotkaniu narastały wraz z każdą minutą. Zarówno gospodarze, jak i goście stworzyli kilka okazji do strzelenia bramki, ale skuteczność napastników nie była dzisiaj na najwyższym poziomie. Mimo to, mecz był pełen dynamiki i niezwykle wyrównany. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice wspierali swoje drużyny przez całe spotkanie, tworząc niesamowitą aurę na trybunach.

W drugiej połowie emocje nieco opadły, jednak obie drużyny nadal starały się zdobyć bramkę, co przyniosło kilka groźnych sytuacji pod bramkami. Ostatecznie jednak żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy i mecz zakończył się wynikiem 0-0. Gospodarze zaliczyli dwie żółte kartki, przyznane zawodnikom Antonio Sanchez i Amath Ndiaye, a także czerwoną kartkę dla Manu Morlanesa. Z kolei zawodnicy gości otrzymali dwie żółte kartki, które trafiły do Andera Guevary i Andoniego Gorosabela.

Następne mecze dla Mallorca to spotkania z Valle Egüés, Sevillą i Almerią, natomiast Alaves zmierzy się z zespołami Terrassa, Las Palmas i RB Leipzig. Mecz ten dostarczył wielu emocji i pozostawił kibiców obu drużyn z niecierpliwością oczekujących kolejnych spotkań.