Spotkanie Granada CF - Mallorca zakończone wynikiem 3-2

W dniu 2023-08-26 17:30 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Los Cármenes rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 3 pomiędzy Granada CF a Mallorca.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Granada CF i Mallorca zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Gole strzelali: Miguel Rubio 12' 1-0 José Callejón Abdón Prats 38' 1-1 Toni Lato Bryan Zaragoza 46' 2-1 Gumbau M. Uzuni 70' 3-1 Samú Costa 87' 3-2

Żółte kartki Granada CF: Óscar Melendo 16' Sergio Ruiz Alonso 41'

Żółte kartki Mallorca: José Copete 33' Predrag Rajković 41' Dani Rodríguez 45' Giovanni González 51' Cyle Larin 68' Pablo Maffeo 90' Javi Llabrés 90'

Czerwone kartki Granada CF:

Czerwone kartki Mallorca:

Główny sędzia meczu to Francisco Hernandez Maeso, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Granada CF zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Girona i Las Palmas natomiast Mallorca zmierzy się z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo i Girona.

Dzisiaj wierni kibice futbolu śledzą bardzo interesujące potyczki w lidze La Liga. Liczące się zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Óscar Melendo José Copete często zaserwowały wspaniałym sympatykom wiele przeżyć. Zdarzają się ostre sytuacje na faul, wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami okazują się zajadłe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, iż widowiska nas nudzą. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi La Liga. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Granada CF i Mallorca z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Estadio Nuevo Los Cármenes.