Mecz Mallorca kontra Getafe zakończony wynikiem 0-0

Mallorca kontra Getafe, wynik 0-0. Dnia 2021-11-27 17:30 na stadionie Visit Mallorca Estadi odbył się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Mallorca oraz Getafe.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Mallorca a Getafe zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Mallorca: Jordi Mboula 60' Franco Russo 67' Abdón Prats 90'

Żółte kartki Getafe:

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był Santiago Jaime. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Mallorca stanie naprzeciw Gimnástica Segoviana, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid oraz Celta Vigo a Getafe z Mollerussa. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club oraz Alaves.

W dzisiejszych czasach kibice z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące starcia ligi La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak Jordi Mboula stale zapewniają fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtą kartką, niezwykłe gole i asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają niezwykle zażarte, nie często bywa, że są to spotkania nużące. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych iśledzić spotkania sportowe lubianej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Mallorca i Getafe oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Visit Mallorca Estadi.