Mecz między Rayo Vallecano i Mallorca zakończony wynikiem 3-1 dnia 2021-11-22 20:00 na obiekcie Estadio de Vallecas

Dnia 2021-11-22 20:00 na stadionie Estadio de Vallecas odbył się mecz ligi La Liga kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Rayo Vallecano i Mallorca.

Pierwsza połowa meczu między Rayo Vallecano a Mallorca zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: Sergi Guardiola 16' 1-0 Santi Comesaña Álvaro García 20' 2-0 Ó. Trejo Ó. Trejo 63' 3-0 Abdón Prats 89' 3-1 Ángel

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Valentín 47' Sergi Guardiola 57' Óscar Trejo 65'

Żółte kartki Mallorca: Kang-in Lee 28' Brian Oliván 57'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Mallorca:

Główny sędzia spotkania to Jorge Figueroa. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Rayo Vallecano zmierzy się już z Guijuelo, następne spotkania z drużynami Espanyol i Villarreal a Mallorca zmierzy się z Gimnástica Segoviana. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Celta Vigo.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z zapałem śledzą fascynujące starcia w lidze La Liga. Złożone z utalentowanych graczy futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Óscar Valentín Kang-in Lee niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Regularnie zdarzają się idealnie wyliczone gole i asysty, nieprzepisowe faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko walki między drużynami bywają bardzo bezkompromisowe, rzadko zdarza się definitywnie, iż są to widowiska statyczne. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Rayo Vallecano i Mallorca w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Estadio de Vallecas.