Spotkanie Mallorca vs Rayo Vallecano dnia 2022-05-15 17:30 na stadionie Visit Mallorca Estadi: wynik końcowy 2-1

Mallorca vs Rayo Vallecano, wynik 2-1. Dnia 2022-05-15 17:30 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 37 pomiędzy Mallorca a Rayo Vallecano.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Mallorca a Rayo Vallecano wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: V. Muriqi 13' 1-0 Jaume Costa P. Ciss 60' 1-1 Álvaro García Abdón Prats 90' 2-1 Pablo Maffeo

Żółte kartki Mallorca: Vedat Muriqi 45'

Żółte kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny arbiter spotkania to Jose Luis Munuera Montero, Spain. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Mallorca zmierzy się już z Osasuna, następne spotkania z drużynami Levante i natomiast Rayo Vallecano z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze La Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Vedat Muriqi często sprawiają własnym wiernym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite walki pomiędzy drużynami zdarzają się bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to widowiska nudne. Systematycznie zdarzają się idealne gole oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi La Liga. Mallorca oraz Rayo Vallecano i ich udział w La Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.