Mecz pomiędzy Real Betis oraz Mallorca dnia 2023-11-04 15:15 - wynik końcowy 2-0

W sobotę, 4 listopada 2023 roku, na Estadio Benito Villamarín w ramach 12. kolejki La Liga odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Real Betis i Mallorca. Fani zgromadzeni na stadionie nie zawiedli się, a mecz dostarczył im wiele emocji i widowiskowych akcji.

Real Betis pokonuje Mallorcę 2-0

Mecz pomiędzy Real Betis a Mallorca odbył się w ramach 12. kolejki La Liga na Estadio Benito Villamarín. Drużyny rozpoczęły spotkanie o godzinie 15:15.

Real Betis zdobył prowadzenie już w 7. minucie, kiedy to Willian José strzelił bramkę po asyście Juana Mirandy, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1-0.

W 65. minucie Ayoze Pérez podwyższył prowadzenie Real Betis na 2-0, wykorzystując asystę Luiza Henrique. Mallorca nie zdołało odrobić straty, a mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść Real Betis.

W trakcie meczu otrzymaliśmy kilka kartek żółtych. W drużynie gospodarzy kartkę żółtą dostał Germán Pezzella w 1. minucie. Natomiast w drużynie przeciwników kartki żółte otrzymali: Martin Valjent (16'), Omar Mascarell (26'), Cyle Larin (35') oraz ponownie Omar Mascarell (45').

Ostatecznie Real Betis zdołał utrzymać prowadzenie i sięgnąć po zwycięstwo z Mallorcą. Sędzią spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias z Hiszpanii.

Następne mecze

Real Betis ma przed sobą mecze z Arisem, Sevillą i Las Palmas, natomiast Mallorca zmierzy się z Cadiz, Atletico Madrid i Alaves.