Celta Vigo - Mallorca, wynik spotkania - 0-1

W dniu 2023-09-16 16:30 na stadionie Abanca-Balaídos rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Celta Vigo i Mallorca.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Celta Vigo i Mallorca zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: V. Muriqi 85' 0-1 Dani Rodríguez

Żółte kartki Celta Vigo: Luca De La Torre 9'

Żółte kartki Mallorca: Matija Nastasić 14' Dani Rodríguez 87' Jaume Costa 90'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Mallorca:

Sędzią głównym tego spotkania był José Luis Munuera Montero, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Celta Vigo stawi czoła Barcelona, następne spotkania z drużynami Alaves i Las Palmas a Mallorca zmierzy się z Girona. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona i Rayo Vallecano.

Oddani fani śledzą starcia ligi La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak Luca De La Torre Matija Nastasić systematycznie sprawiają kapitalnym fanom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się nader zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, iż zmagania nas nudzą. Nieprzerwanie obserwujemy wyśmienite gole czy asysty, nieczyste faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania sportowe popularnej ligi La Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Celta Vigo i Mallorca w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Abanca-Balaídos.