Spotkanie Cadiz vs Mallorca na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla dnia 2023-01-28 13:00: 2-0

W dniu 2023-01-28 13:00 na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 19 pomiędzy Cadiz a Mallorca.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Cadiz a Mallorca zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: T. Bongonda 10' 1-0 Álvaro Negredo Álex Fernández 38' 2-0

Żółte kartki Cadiz: Rubén Alcaraz 50' Isaac Carcelén 77'

Żółte kartki Mallorca: José Copete 44' Amath Ndiaye 90'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Mallorca:

Główny sędzia spotkania to Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Cadiz stanie naprzeciw Athletic Club, następne spotkania z drużynami Girona i Barcelona. Kolejno natomiast Mallorca podejmie Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Villarreal.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi starcia, które mają miejsce w lidze La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Rubén Alcaraz José Copete nierzadko zaserwowały wyśmienitym entuzjastom futbolu wiele emocji. Walki pomiędzy zawodnikami są bardzo zażarte, nie często zdarza się, że mecze przynudzają. Systematycznie zdarzają się widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz oglądać widowiska sportowe lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Cadiz oraz Mallorca z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Estadio Nuevo Mirandilla.