Na obiekcie Estadi Mallorca Son Moix dnia 2023-08-18 17:30 odbył się mecz pomiędzy Mallorca oraz Villarreal zakończony wynikiem 0-1

Mallorca kontra Villarreal wynik spotkania 0-1. Dnia 2023-08-18 17:30 na stadionie Estadi Mallorca Son Moix odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Mallorca oraz Villarreal.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Mallorca oraz Villarreal wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: Gerard Moreno 62' 0-1

Żółte kartki Mallorca: Omar Mascarell 2' Martin Valjent 73'

Żółte kartki Villarreal: Ramón Terrats 45' Ben Brereton Díaz 45' Alejandro Baena 51' Santi Comesaña 83'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Villarreal:

Główny arbiter spotkania - Javier Alberola Rojas, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Mallorca zmierzy się już z Granada CF, następne spotkania z drużynami Athletic Club oraz Celta Vigo. Kolejno natomiast Villarreal z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz oraz Almeria.

Kibice śledzą niezwykle fascynujące starcia w lidze La Liga. Mocne piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak Omar Mascarell Ramón Terrats nierzadko zapewniły wyborowym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często bywa, że są to spotkania drętwe. Zdarzają się bezwzględne faule, książkowe bramki i asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze piłkarskie znanej ligi La Liga. Mallorca oraz Villarreal i ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Estadi Mallorca Son Moix.