Spotkanie między Mallorca i Barcelona zakończone wynikiem 2-2 dnia 2023-09-26 19:30

Pierwsza połowa spotkania między Mallorca oraz Barcelona zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2023-09-26 19:30 na stadionie Estadi Mallorca Son Moix odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 7 pomiędzy Mallorca a Barcelona.

Gole strzelali: V. Muriqi 8' 1-0 Antonio Sánchez Raphinha 41' 1-1 Abdón Prats 45' 2-1 V. Muriqi Fermín 75' 2-2 Raphinha

Żółte kartki Mallorca: Dani Rodríguez 48' Matija Nastasić 61' Giovanni González 84' Siebe Van Der Heyden 90'

Żółte kartki Barcelona: Oriol Romeu 36'

Czerwone kartki Mallorca: Pablo Maffeo -5'

Czerwone kartki Barcelona:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Ruiz Aguilera, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Mallorca stanie naprzeciw Valencia, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Getafe a Barcelona zmierzy się z FC Porto. Następne mecze zagra z drużynami Granada CF i Athletic Club.

Liczni fani z dużym zapałem śledzą niezwykle ciekawe starcia w lidze La Liga. Składające się z zdolnych graczy drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Dani Rodríguez Oriol Romeu stale serwują wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między drużynami okazują się zażarte, niezwykle rzadko okazuje się, że mecze nas nudzą. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje z faulem dodające niesamowite wrażenia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych oraz przeglądać spotkania piłkarskiej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Mallorca oraz Barcelona jak ich udział w La Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Estadi Mallorca Son Moix.