Mecz Almeria kontra Mallorca dnia 2023-12-17 13:00 - 0-0

Dzisiaj na Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Almeria i Mallorca. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0, a sytuacja na boisku była zacięta od pierwszego gwizdka.

Emocjonujące starcie pomiędzy Almerią a Mallorcą zakończone bezbramkowym remisem

W sobotnie popołudnie, na Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almeria podejmowała Mallorcę w starciu La Liga. Mecz zakończył się wynikiem 0-0, przy żadnych bramkach na tablicy wyników.

W pierwszej połowie obie drużyny starały się kontrolować grę, jednak żadna z nich nie zdołała wykorzystać swoich okazji. W końcówce meczu emocje sięgnęły zenitu, kiedy to zawodnicy obu drużyn zostali ukarani kartkami przez arbitra Pablo Gonzalesa Fuertesa.

Relacja z przebiegu meczu

13': Rozpoczęcie meczu na Estadio de los Juegos Mediterráneos. Kibice dopingują swoje drużyny, tworząc niesamowitą atmosferę na stadionie.

35': Almeria miała dobrą okazję do zdobycia bramki, jednak strzał z ostrego kąta został obroniony przez bramkarza Mallorki.

45': Koniec pierwszej połowy. Wynik to 0-0, a obie drużyny miały swoje okazje, ale nie zdołały wykorzystać sytuacji.

60': Mallorca stara się narzucić swój styl gry, ale defensywa Almerii trzyma się bardzo dobrze, uniemożliwiając rywalom zdobycie bramki.

73': Żółta kartka dla Lucasa Robertone (Almeria) za brutalne wejście w środku boiska.

80': Zmiana w drużynie Almerii. Léo Baptistão opuszcza boisko, a jego miejsce zajmuje kolejny napastnik.

89': Matija Nastasić (Mallorca) otrzymuje żółtą kartkę za faul na skrzydłowym Almerii.

90': Sędzia dolicza 3 minuty dogrywki.

93': Koniec meczu na Estadio de los Juegos Mediterráneos. Almeria 0-0 Mallorca. Obie drużyny dzielą się punktami po zaciętym starciu.

Po meczu kibice Almerii żegnali swoich zawodników brawami, doceniając ich wysiłek na boisku. Zarówno gospodarze, jak i goście, mają teraz czas na odpoczynek przed kolejnymi meczami w La Liga.