Las Palmas vs Mallorca, wynik meczu: 1-1

Las Palmas vs Mallorca, wynik 1-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Las Palmas a Mallorca zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-08-12 17:30 na obiekcie sportowym Estadio de Gran Canaria rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Las Palmas i Mallorca.

Gole strzelali: Jonathan Viera 29' 1-0 Raíllo 70' 1-1 Darder

Żółte kartki Las Palmas: Kirian Rodríguez 39' Enzo Loiodice 84' Álvaro Lemos 84'

Żółte kartki Mallorca: José Copete 28' Omar Mascarell 53'

Czerwone kartki Las Palmas:

Czerwone kartki Mallorca:

Sędzią głównym tego spotkania był Victor Garcia Verdura, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Las Palmas zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Girona natomiast Mallorca z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Granada CF i Athletic Club.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Składające się z zdolnych napastników oraz obrońców futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Kirian Rodríguez José Copete wielokrotnie sprawiają fantastycznym kibicom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się zażarte, nie często okazuje się, że zmagania nudzą. Regularnie natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul, wyjątkowe gole oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Las Palmas oraz Mallorca oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Estadio de Gran Canaria.